Nemet ārā mitro salvešu kārbiņu. Tur ir vajadzīgs priekšmets, kas bieži ikdienā noder

Plastmasas otrreizēja izmantošana ir lieliska iniciatīva. Pirmkārt, tā tu neietekmē apkārtējo vidi. Otrkārt, tu iegūsti lietiņu, kas noderēs sadzīvē. Šodien pastāstīsim, kā izgatavot kārbiņu dažādu sīku lietiņu glabāšanai ar mitro salvešu iepakojuma vāciņa palīdzību.

Bez šaubām, katra sieviete piekritīs, ka reizēm somiņā izveidojas „Melnais caurums”. Atrast kādu sīku lietiņu tajā praktiski nav iespējams. Lai atrisinātu sīkumu uzglabāšanas problēmu, izgatavo sev speciālu organaizeru.

Tev vajadzēs:

* 2 vāciņus no mitro salvešu iepakojumiem

* Filca audumu

* Šķēres

* Karsto līmi

* Dekorējumus

Kā pagatavot:

1. Vispirms ņem vienu mitro salvešu iepakojuma vāciņu un pieliec to pie filca auduma kreisās pusēs. Tad izgriez audumu pēc vāciņa formas.

2. Ar karsto līmi izgriezto audumu pielīmē klāt.

3. To pašu izdari ar filca auduma otru pusi. Pielīmē vāciņu no mitro salvešu iepakojuma no iekšpuses. Tagad tev ir divpusēja sīku lietiņu glabātava.

4. Lai tā izskatītos labāk, to vajag izdekorēt. Tam var izmantot  atlikušo filcu vai jebkuru citu audumu. Vienkārši aplīmē ar to abas vāciņa puses un lieko nogriez.

5. Var izmantot arī papildu dekorējumus – pērlītes, krellītes, lentītes u.t.t.

Tādā organaizerā būs maksimāli ērti glabāt dažādas sīkas lietiņas. Vari likt tajā, piemēram, matu sprādzes vai tabletes. Pateicoties šai glabātavai, jums nenāksies meklēt neko pašā somas apakšā.