Viņa kļuva par “Miss pasaule – 2022”. Pēc gada uzzināju viņas likteni un sastingu

Konkurss „Miss Pasaule” – tas nav tikai par skaistumu. Lai uzvarētu sacensībās, nepietiek tikai ar skaistu seju un labu augumu. Meitenei jābūt harizmai, dabiskumam, izglītībai. Saprotams, ka žūrija pievērš uzmanību arī tam, ar ko nodarbojas dalībnieces, konkrēti ar to, kādu labumu viņas dod sabiedrībai, pasaulei un tā tālāk.

71. skaistuma konkurss „Miss Pasaule” notika Jaunorleānā 14. janvārī. Par uzvarētāju kļuva 28 gadīgā amerikāniete R`bonni Gabriela. Meitene uzvarēja 85 dažādu valstu pārstāves un kļuva par vecāko šā titula īpašnieci konkursa vēsturē.

Galvenās konkurentes viņai bija Venecuēlas un Dominikānas Republikas pārstāves. Viņām attiecīgi otrā un trešā vieta. Visvairāk publiku interesē uzvarētāja. Ko mēs par viņu zinām?

R`bonnī Gabriela ir dzimusi Teksasā, 1994. gadā filipīniešu un amerikānietes ģimenē. Izglītību meitene ieguva Ziemeļteksasas Universitātē. Viņa studēja dizainu. Skaistule iegūtās zināšanas sāka pielietot darbā. Viņa kļuva par dizaineri. R`bonnī strādā pie apģērba radīšanas, kas bez šaubām arī bija plusiņš žūrijai, nosakot konkursa uzvarētāju.

Pēc uzvaras mainījās arī dzīves ritms un vairākas lietas pagriezās visai strauji.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!