Jēkabpils “Maxima” veikala darbiniece: Ierados uz darbu un priecājos visu dienu

Ne velti mēdz teikt, ka Ziemassvētki ir laiks, kad notiek brīnumi un pat ļoti priecīgi notikumi. Šoreiz šis stāsts ir tieši par to. Un par labām lietām un brīnumiem ir jārunā. Tas noteikti var iedvesmot daudzus citus noticēt, ka labas lietas patiešām dzīvē notiek.

Šoreiz stāsts ir par kādu sievieti, kas jau vairākus gadus ir lojāla savam darbam “Maxima Latvija” uzņēmumā. Pateicībā par labiem rezultātiem un uzņēmuma 20. gadu pastāvēšanu, “Maxima Latvija” nolēma uzrīkot īpašu loteriju tieši saviem darbiniekiem.

Kā zināms, tad galvenā balva bija jauna automašīna Volkswagen T-Cross. Kas vēl pats labākais, ir tas, ka šajā loterijā varēja piedalīties pilnīgi ikviens “Maxima Latvija” darbinieks no visas lielās komandas, kas kopumā sastāv no 7000 darbinieku.

Un šoreiz pie jaunā un smukā auto tika sieviete, kas strādā Jēkabpils veikalā par bakalejas nodaļas vadītāju – Vita Kolpakova.

Kā Vita bija pastāstījusi, tad loterijai jau reģistrējās pašā pirmajā dienā. Tieši īsi pirms Ziemassvētkiem loterija bija noslēgusies un šo priecīgo notikumu, kad Vitai pastāstīja, viņa nespēja noticēt tam, ka tas notiek tieši ar viņu.

Visnotaļ bija tā, ka rokas un kājas drebēja, taču pateicoties jaukajiem kolēģiem, satraukums tika mazināts un foršie apsveikumi tika saņemti no “Maxima Latvija” pārstāvjiem.

Vēl jaukāk ir tas, ka Vitai iepriekš mašīna bija jau paveca un to jau vajadzēja sākt remontēt.

Bet kā par brīnumu, šoreiz to nevajadzēs darīt, jo ir laimēts pilnīgi jauns auto! Vita ir lojāla arī pie sava darba devēja, jo “Maxima Latvija” jau strādā no 2013. gada. Lojāls un labs darbinieks visnotaļ ir pelnījis tik skaistu dāvanu Ziemassvētkos!

Sveicam Vitu ar tik lielu un skaistu panākumu, novēlam, lai auto kalpo ilgi un bez problēmām. Un visiem pārējiem arī novēlam turpināt ticēt brīnumiem un panākumiem bagātu 2022. gadu!