Varu saderēt, ka nezini, kādas lietas vēl var mazgāt veļas mašīnā, izņemot drēbes

Nezinu, vai veļas mašīnu izgudrotāji spēja iedomāties, ko cilvēki šajās mašīnās liks iekšā. Bet tur ir mēģināts ievietot daudz ko. Daži eksperimenti beidzās neveiksmīgi, un tehniku nācās labākajā gadījumā remontēt, bet iekšā ieliktās lietas izmest.

Taču eksperimentu un kļūdu metode darbojas, un nu mēs skaidri zinām, ko var mazgāt veļas mašīnā.

Runa nebūs par tādām lietām kā apģērbu un apaviem. Gribu parunāt par lietām, kuras parasti tīra citādos veidos.

Piemēram, virtuves piederumus un sporta inventāru. Tādas viltībiņas lieliski palīdz ietaupīt laiku mājas sakopšanas darbos.

Plastmasas konteineri

Veļas mašīna viegli aizstās trauku mazgājamo mašīnu. Taču runa ir tikai par plastmasas izstrādājumiem. Neiedomājieties tādā veidā mazgāt stikla traukus. Notīriet ēdiena atliekas, ielieciet konteinerus veļas mazgājamajā mašīnā, pievienojiet trauku mazgājamo līdzekli un ieslēdziet veļas mašīnu saudzējošā režīmā.

Jāpiebilst, ka veļas izgriešanas režīms ir jāatslēdz, citādi trauki tiks sabojāti. Rezultātā jums būs tīri konteineri.

Silikona virtuves piederumi

Tāpat var mazgāt arī dažādus silikona priekšmetus. Ieēdušos traipus un piecepumu ir grūti nomazgāt ar rokām, tāpēc droši lieciet cepamās formiņas un lāpstiņas veļas mašīnā un ieslēdziet veļas mašīnu.

Jogas un automobiļa paklājiņus

Ļoti populāras ir jogas nodarbības mājās. Šai nodarbei ir nepieciešams speciāls paklājiņš.

Tas periodiski ir jātīra. To var izdarīt ar veļas mašīnas palīdzību. Izmantojiet delikāto mazgāšanas režīmu un minimālo temperatūru. Izgriešanas režīms jāizslēdz.

Tīro paklājiņu noslaukiet ar dvieli un izklājiet uz grīdas, lai tas pilnīgi izžūst. Pēc tam sarullējiet un nolieciet vietā. Veļas mašīnā drīkst mazgāt arī gumijas un auduma automobiļu paklājiņus vai tos, kas ir pie jūsu sliekšņa. Tikai pārliecinieties, ka uz tiem nav dubļi vai gruži.

Rotaļlietas un konstruktori

Droši vien esat veļas mašīnā mazgājuši mīkstās rotaļlietas, bet neesat pārliecināti, vai to pašu var darīt ar konstruktoriem. Arī plastmasas rotaļlietām jābūt tīrām, taču mazgāt katru detaļu atsevišķi galīgi negribas.

Vienkārši salieciet tās speciālā maisiņā un, ievērojot iepriekš minētos noteikumus, mazgājiet. Ātri, ērti un efektīvi!

Ķermeņa mazgāšanas sūklīši un dušas aizkariņš

Neraugoties uz to, ka jūs mazgājoties regulāri lietojat mazgāšanas sūklīti, uz tā vienalga sakrājas netīrumi. Te jums atkal palīdzēs vecā labā veļas mašīna.

Darīt to vēlams divas reizes mēnesī. Netīrumiem ļoti patīk siltas un mitras vietas.

Mugursomas un auduma somas

Netīras sporta krosa kurpes un netīras mugursomas mums neatstāj daudz variantu. Arī tās var droši likt veļas mašīnā.

Pārliecinieties, vai viss ir izņemts no kabatām un  noņemiet (ja iespējams) visus plastmasas dekoratīvos elementus. Mazgāšanas noteikumus jūs jau zināt.

Attapīgākie pat mazgā veļas mašīnā augļus un dārzeņus. Esmu pārliecināta, ka jums arī ir dažas savas viltībiņas šajā jomā. Būšu priecīga, ja pastāstīsiet.