Tikai 10 minūtes darba un mana gāzes plīts ir tīra un kā jauna. Kā es to daru

Reti kurš var pateikt, ka plīts tīrīšana ir patīkama nodarbe. Ieēdušos netīrumus un piedegušus taukus ir grūti notīrīt.

Un, ja ar plīts virsmas tīrīšanu kaut kā var tikt galā, tad īstie izaicinājumi sākas, kad jāsāk tīrīt plīts degļus.

Augstas temperatūras ietekmē netīrumi piedeg un notīrīt tos ir ļoti grūti.

Tāpēc mēs pastāstīsim, kā gāzes plīts degļus var iztīrīt bez piepūles.

Kas vajadzīgs:

2 ēdamkarotes sodas

1 ēdamkarote ūdeņraža pārskābes

1 tējkarote trauku mazgājamā līdzekļa

Vārošs ūdens

Kā tīrīt plīti ar šo līdzekli

1. Pirmais, kas jādara, lai notīrītu plīts degļus, tie ir jānoņem. Tie jāieliek lielākā traukā. Labāk neizmantot traukus, kuros gatavo ēdienu. Labāk izmantot kādu vecu bļodu.

2. Visas degļu detaļas apber ar citronskābi. Pēc tam uzlej virsū vārošu ūdeni tā, lai tas pilnībā nosegtu degļu detaļas. Bez šaubām, daudzi zina, ka citronskābei piemīt lieliskas tīrošās īpašības. To tāpat var izmantot arī veļas mašīnu tīrīšanai.

3. Gadījumā, ja uz degļiem nav ieēdušos netīrumu, šis līdzeklis palīdzēs. Atstāj detaļas atmirkt šajā šķīdumā līdz netīrumi sāk atslāņoties.

4. Ja ar to nepietiek, pagatavo vēl vienu līdzekli. Atsevišķā traukā sajauc ūdeņraža pārskābi, sodu un trauku mazgājamo līdzekli.

5. Šo masu uzzied uz degļu virsmām ar zobu birstes palīdzību. Tā kā masa ir kodīga, visu dari ar cimdiem. Tu redzēsi, no piedegušajiem taukiem nepaliks ne pēda!

Kur vēl var noderēt šis mājas līdzeklis

Šis līdzeklis ir daudzfunkcionāls. Soda tiks galā ne tikai ar taukiem, bet arī ar cita veida netīrumiem. Tā atmiekšķēs netīrumus un tos būs vieglāk notīrīt.

Pateicoties trauku mazgājamajam līdzeklim tu viegli notīrīsi netīrās virsmas un paliks patīkama smarža.

Šo pašu gatavoto līdzekli var izmantot ne tikai virtuves lietu tīrīšanai, bet arī vannas istabas virsmu tīrīšanai. Uzglabāt šo līdzekli ieteicams blīvi noslēdzamā traukā.

Tagad tu zini, kā notīrīt gāzes plīts degļus bez īpašas piepūles. Tev vajadzēs tikai 4 sastāvdaļas, kuras tev noteikti mājās jau ir. Tas ietaupīs arī  naudu. Noteikti izmēģini!