Ko es izdarīju, lai atgūtu savu vīru un viņš mani mīlētu no jauna

Par jēdzienu ģimene vienmēr esmu attiekusies ar pietāti. Pat iedomāties nevaru, kam būtu jānotiek, lai es pamestu savu vīru vai viņš mani.

Jebkurā gadījumā centīšos līdz pēdējam, lai saglabātu laulību. Bet man ir draudzene, kuru var saukt par pieredzējušu vientuļnieci.

Neviens no viņas trijiem vīriem nenoturējās ilgāk par pieciem gadiem.

Kad kārtējo reizi lieta nonāca līdz tam, ka katrs grib iet savu ceļu, Daša pat nedarīja neko, lai glābtu laulību. Ar pēdējo vīru viņai beidzās viss tik viegli, it kā nomainītu ziemas apavus uz pavasara. Pie tam no visa tā viņa izdarīja sešus vērtīgus secinājumus.

Starp diviem pieaugušiem un tuviem cilvēkiem nevar būt neērtu tēmu.

Pārrunājiet jebkuru jautājumu, nebaidieties apvainot ar saviem vārdiem partneri. Jūsu ne līdz labais garastāvoklis var kļūt par iemeslu tam, ka var sākties dažādi pārpratumi. Piekrītiet, tā iemeslu labāk izrunāt jau pašā saknē.

Neatsakieties no jūsu partnera piedāvātās palīdzības. Visdrīzāk, viņš vienkārši vēlas jūs iepriecināt, atvieglot jūsu dzīvi.

Lai cik stipra un organizēta jūs nebūtu, paļaujieties uz vīrieti. Tā jūs parādīsiet vīram, ka uzticaties viņam. Un vēl jūs pati varēsiet novērtēt, kāda no jums sanāk teicama komanda.

Vīrs nav boksa maiss

Jūsu partneris nav boksa maiss ne fiziskā, ne morālā plāksnē. Nekādā gadījumā neizgāziet dusmas uz vīru, lai cik stresa pilna un smaga būtu bijusi jūsu diena. Mājai jābūt vietai, kur ir drošība. Tur jūs viens otru mīlat, cienāt un atbalstāt. Ļaujiet vīram būt jūsu drošai aizmugurei.

Meklējiet kompromisu

Lai cik pārsteidzoši tas izklausītos, bet attiecības ir kompromisu virkne.

Vēl vairāk, jums ne tikai jāpiekāpjas vīram par atbildi uz viņa piekāpšanos, bet arī jābūt pateicīgai par tādu iespēju. Dažos gadījumos vīrs jums piekāpjas, pārkāpjot savus principus. Bet vīrietim tas patiešām grūti.

Jūsu cerības – jūsu problēmas

Ne jau velti mūsu senči precējās tik agri. Jaunībā cilvēki vieglāk pakļaujas pārmaiņām un pielāgojas viens otram.

Un tomēr nav vērts gaidīt, ka vīrs pilnīgi mainīsies, pārtaps par jūsu izdomāto ideālu. Tā jūs ātri vien piedzīvosiet vilšanos. Labāk motivējiet viņu pozitīvām izmaiņām, iedvesmojiet un pieņemiet viņu tādu, kāds viņš ir.

Uzticieties mīlestības spēkam

Galvenais izvairīties no rutīnas. Biežāk samīļojiet partneri, saki viņam komplimentus (jā, arī viņam tie ir vajadzīgi), rūpējies par viņa komfortu. Pievieno attiecībām romantisma auru.

Ticiet, lai saglabātu laulību, nepietiek tikai ar kaut ko vienu. Vajag regulāri izrunāt partneru izaicinājumus. Uzticiet viens otram savas slepenās vēlmes un sapņus. Vispār esiet atklāti viens pret otru. Tikai tā ir iespējams atjaunot uzticēšanos un atgūt bijušās jūtas. Lai mīlestība ar jums!