Kāpēc gados vecākas sievietes aizvien vairāk izvēlas sev jaunākus partnerus

Nu gan! Kāpēc tikai vīrieši var izvēlēties sev jaunas dzīves biedres, bet apgarotas dāmas, kuras četrdesmit gadus kā pa tuksnesi staigājušas un meklējušas sev izredzēto, nevar ko tādu atļauties? Kas par stereotipu? Tāpēc droši saki: izvēlos sev jauno cilvēku!

Var jau būt, ka tas patiešām izskatās smieklīgi, bet mums šķiet, ka sievietes šajā ziņā kļūst drošākas. Kam gan vajadzīgs tāds piecdesmitgadīgs vīrietis, ja tepat blakus ir dzīvesprieka pilns divdesmitpiecgadīgs skaistulis, kurš alkst pēc piedzīvojumiem? Ar tādu noteikti būs jautrāk.

Izvēlos sev jauno cilvēku

Laikam jau izskatās ne pārāk labi, bet ko padarīsi, ja tāda ir patiesība? Daudzus gadus uzskatīja, ka tas ir normāli, ja vīrietis sev izvēlas jaunu līgavu. Bet ja tā darīja sieviete, tad tas izraisīja, maigi sakot, vieglu nesapratni. Tagad iedomas ir beigušās, tad kāpēc gan nē?

Var padomāt, ka ziedošās dāmas to dara tikai tāpēc, ka tagad tas ir modē. Vai arī par spīti saviem vienaudžiem. Vai vienkārši, lai palepotos: redziet, cik man gadu, bet man ir jauns! Liekas gan, ka viss ir daudz vienkāršāk: sieviete vienkārši vēlas laimi. Vai tā būtu holivudas aktrise vai vienkārša pasta darbiniece.

Izvēlos jauno cilvēku

Lūk, daži principi, pēc kuriem nobriedušas sievietes izvēlas attiecības ar jaunākiem vīriešiem. Mums tie liekas acīm redzami, bet tu, protams, vari tos apstrīdēt. Noteikti padalies ar savām domām par šo jautājumu – vai tu pati sāktu attiecības ar jaunu puisi, ja viņš tev liktos interesants?

1. Jauns un veselīgs puisis tīti objektīvi vairāk piesaista sievieti, nekā jau daudz ko redzējušais vīrietis. Tieši tāpat kā jauna sieviete piesaista nobriedušu vīrieti. Tā ir fizioloģija. Speciālisti arī atzīmē arī smaržas, kuras arī ir neatņemama mūsu uzvedības daļa. Saki, ko gribi, bet jaunie smaržo citādāk. Starp citu, tas ir stimuls vīriešiem aizdomāties.

2. Kad nu esam skāruši smaržu tēmu, tad laiks arī vizualizācijai. Sievietes atzīmē, ka jauni vīrieši ārējam izskatam velta  daudz vairāk laika: nodarbojas ar sportu, apmeklē stilistu, rūpīgi izvēlas garderobi. Pieņēmums, ka vīrietim jābūt varošam un noaugušam, vairs nav aktuāls.

3. Jauns organisms ir spēka pilns, jaunam puisim ir daudz enerģijas. Viņš var cauru dienu staigāt pa veikaliem, un var arī pēc tam naktī novest sievieti līdz spēku izsīkumam. Vīrietim starp četrdesmit un piecdesmit vairs tādas spējas nepiemīt. Nē, gan jau ir arī kāds tāds, bet tas, drīzāk, ir izņēmums.

4. Tīri psiholoģiski jaunam vīrietim iemīlēties sievietē, kura ir vecāka par viņu, nozīmē ieiet jaunā līmenī. Neiedziļināsimies tajā, vienkārši atzīmēsim šo faktu, ka starp sievietēm ir diezgan liela konkurence un tādas attiecības ir savdabīga uzvara. Protams, sociālajā vidē tas izskatās kā bonuss.

5. Bet kā tad ar paaudžu pārpratumiem, jautāsi tu? Jā, patiesi, mēdz būt sarežģīti. Bet viss atkarīgs no vēlmes saprast otru un gūt jaunu pieredzi. Jaunajiem ir cits redzesloks, citas vērtības, viņi ir pilnīgi citādi. Bez šaubām, tas daudzas sievietes brieduma gados var ļoti piesaistīt.

6. Jaunie nav noslogoti ar pienākumiem. Dzīve viņiem liekas kā kaut kas viegls, kā mīkla, kā spēle, kurā var kļūdīties, kur var atrasties pastāvīgos meklējumos. Tas nozīmē, ka viņi ir vieglprātīgi un impulsīvi, mazāk pakļauti uztraukumam un viegli uztver problēmas. 

7. Tas vieglums, ideālisms, azarts un daudz brīva laika, ko viņi ir gatavi  veltīt paši sev. Daudz brīvāki uzskati par dzīvi, progresīva domāšana. Jaunie cenšas dzīvot, tikai pēc tam audzināt bērnus un veidot karjeru. Tad kāpēc gan aktīvai sievietei arī nepadzīvot tāpat?

Šī informācija, iespējams, šķitīs ne līdz galam vienbalsīgi uzskatāma – kā var salīdzināt par sevi pārliecinātu, pieredzes bagātu vīrieti ar jaunu puisi, kurš, kā mēdz teikt, nav pulveri odis? Vienkārši laiks ir tāds. Jaunie rullē! Vismaz izdzīvoju.

Izvēlos jauno cilvēku.

Uz veselību! Tagad tevi neviens par to neaprunās. Saprotams, sirdij nepavēlēsi, bet visur jābūt veselajam saprātam. Tāpēc nesper radikālus soļus, kamēr neesi visu kārtīgi apdomājusi. Bet ja runa ir par garastāvokļa uzlabošanu sev, tad kāpēc gan nē (viltīgi piemiedzot aci)?