Kādas ir pazīmes, ka sargeņģelis raugās tavos logos un ir tepat līdzās

„Ja tev ir grūti, tu nevari saprast, kā izdarīt pareizo izvēli vai tikt galā ar kādu situāciju – zini, ka tu neesi viena, mana meitene. Iespējams, tieši tagad tev līdzās atrodas tavi sargeņģeļi!” – tā teica man bērnībā vecmāmiņa. Sargeņģeļi ir katram cilvēkam, un viņi vienmēr palīdzēs un aizsargās. Šī doma ne reizi vien mani ir glābusi no neparastiem dzīves notikumiem.

Šodien pastāstīsim par 7 pazīmēm, kas liecina par to, ka sargeņģelis ir tev blakus. Agrāk tu tam nepievērsi nemaz uzmanību, vai ne?

Cilvēka sargeņģeļi

Mākonis

Bērni bieži raugās mākoņos un saskata tajos dažādas figūras un pazīstamus tēlus. Bet mēs, pieaugušie, pat aizmirstam paskatīties debesīs. Un velti! Saka, ka tad, ja raugoties debesīs, tu saskati tuva cilvēka, kurš nav vairs uz šīs pasaules, apveidu – tā nav tikai sagadīšanās.

Gari var izmantot mākoņus, lai dotu mums ziņu, ka viņi ir līdzās. Starp citu, var būt arī citas pazīmes, piemēram, pēkšņi atrasta spalva vai pat fotogrāfijas, kuras atgādina mums konkrētu cilvēku.

Balta spalva

Ja tu atrodi baltu spalvu vietā, kur tai nemaz nevajadzētu būt, tad zini, tā ir laba zīme. Sargeņģeļi ļoti labprāt sūta cilvēkiem spalvas kā apliecinājumu tam, ka nav vērts uztraukties. Tevi gaida kaut kas brīnišķīgs!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!