Ar kādiem svārkiem ir iespējams aizvietot džinsas ziemas periodā: 11 stilīgas idejas (Foto)

Svārki ir katras sievietes garderobē. Svārku fasonu ir tik daudz, ka katra daiļā dzimuma pārstāve var atrast sev vispiemērotāko.

Taču reizēm ir tik grūti izvēlēties to, kurš patīk vislabāk. Īpaši tad, ja jāpašuj skaisti un, pilnīgi noteikti, stilīgi svārki, bet tu nekā nevari saprast, ko tieši vēlies.

Lai atvieglotu izvēli, piedāvājam 11 elegantu un ļoti sievišķīgu svārku modeļus.

1. Ja tavā garderobē būs šāda lietiņa, tu vienmēr būsi vajadzīgajā līmenī!

2. Šāda veida asimetriski taisni svārki šobrīd ir topā. Ziemas taisnajiem svārkiem parasti izvēlas vieglu trikotāžu vai vilnas audumu, bet vasaras variantam – uzvalku audumu vai denimu.

3. Šādus svārkus valkāja antīkajos laikos, bet mūsdienās variantu ar paaugstinātu jostas vietu sievietes iecienījušas tāpēc, ka ir iespējams vizuāli koriģēt sievietes figūru. Šādos svārkos viduklis vizuāli sašaurinās, bet gurni tiek pasvītroti, rezultātā veidojas sievišķīgs un elegants siluets.

4. Interesants pārliekamo svārku variants.

5. Izveido savu neatkārtojamo tēlu!

6. Vēl daži interesanti risinājumi.

7. Tādi svārki piestāvēs jebkura tipa figūrai!

8. Modeļi ar paaugstinātu jostas vietu patīk maza auguma meitenēm, jo tie vizuāli pagarina augumu.

9. Šāda tipa svārku galvenā detaļa, kas piedod modelim oriģinālu izskatu, ir pārliekamā aizdare. Pārliekamie svārki var būt visdažādākie – gan šauri, gan plati, gan gari, gan īsi. Apdare arī var būt visdažādākā – ar iešuvēm, ar ielocēm, ar kabatām un citiem elementiem.

10. Tādus svārkus var vilkt gan uz darbu, gan uz ballīti vai svinībām. Pārliekamo svārku šūšanai var izmantot audumus ar dažādu faktūru un dažādu krāsu. Vasaras modeļu šūšanai izmanto košus, gaisīgus materiālus, bet ziemas modeļiem – blīvus bez raksta vai arī svītrainus vai rūtainus audumus.

11. Lai izvēlētos veiksmīgākos un piemērotākos svārku fasonus, sievietēm vispirms jānovērtē savs augums. Atkarībā no auguma tipa vieni fasoni izskatīsies labāk, bet no citiem jāizvairās.

Pārliekamie svārki vislabāk izskatīsies „smilšu pulksteņa” augumiem. Tos bieži izvēlas vasaras svārkiem, tāpēc tos šuj no viegliem , gaisīgiem audumiem. Lai gan, arī tad, ja tie šūti no siltajiem audumiem, svārki izskatās ļoti labi.