Aija Andrejeva vairs neslēpj un pastāsta, kāpēc izšķīrās ar vīru

Daudziem zināmā latviešu dziedātāja Aija Andrejeva Sandras Landorfas materiālā “Brīžiem izsit korķus” izdevumā “OK!” pastāstīja savas dzīves aizkulises un atklāja, ka viņa bija tā, kura vēlējās laulības šķiršanos.

Dziedātāja bija pirmā, kas sāka ar Tomu runāt par šķiršanos. Tam par pamatu bija tas, ka vīrietis visu laiku bija ieracies darbos un dzīvoja tālāk, bet Aijai tas nebija pieņemami un problēma bija jārisina.

Kā izrādās, Aija ar Tomu bija par daudz dažādi cilvēki, iespējams, arī tas spēlēja kā papildus iemesls šķiršanās procesam.

Protams, kaut kāda iemesla dēļ sākotnēji abi apprecējās, jo sākotnēji likās, ka dzīves vīzija un domāšanas veids ir līdzīgs, bet ar laiku sajūta, ka viss sāk brukt un jukt, tikai palielinājās. Attiecīgi katrs aizvien vairāk fokusējās uz saviem darbiem un bija vairāk kā skaidrs, ka dabiski sāk iet katrs savu ceļu.

Aija arī godīgi pasaka, ka ir nedaudz vilšanās, ka neizdevās laulība. Kam gan patīk veikt škiršanās procesu…

Tomēr no otras puses – viss, kas notiek, notiek uz labu. Tieši tā arī šobrīd ir Aijai, jo, kā zināms, tad viņa jau gadu ir jaunās attiecībās. Mūziķi Jānis Aišpurs un Aija Andrejeva jau kādu laiku ir pāris un dzīvo kopā.