Slavenais aktieris Silvestrs Stallone atklāj detaļas, kā tika pie apburošās Dženiferas Flavīnas (Foto)

Silvestrs Stallone ir viens no galvenajiem 79. – 90. gadi asa sižeta filmu varoņu tēlotājiem, tādu filmu, kā „Rokijs”,  „Rembo” zvaigzne, vīrs un triju meitu – skaistuļu tēvs. Kad 74-gadīgais aktieris iziet sabiedrībā ar savu ģimeni, visiem tikai atliek sajūsminātie , bet viņš pats pat necenšas slēpt lepnumu.

Nevar, protams, noliegt arī viņa sievas Dženiferas nopelnus. Kopā viņi ir izgājuši cauri daudz kam. Viņu stāsts varētu pat kalpot par pamatu kādai filmai.

Dženifera dzimusi daudzbērnu ģimenē, tāpēc viņai bija agri jāsāk strādāt. Viņi bija grūti nosaukt par skaistuli, te drīzāk derētu vārds „efektīga”. To pamanīja kāds fotogrāfs, kurš arī piedāvāja viņai uzsākt modeles karjeru.

Flavīna bieži parādījās uz žurnālu vākiem, izmēģināja savus spēkus kino, pat ar Stalloni viņa iepazinās „Rokijs -5” uzņemšanas laikā. Tas notika 1988. gadā, kad viņam jau bija 42 gadi un viņš bija pazīstams aktieris, bet viņai bija 20-gadīga studente, kura bija iemīlējusies slavenajā aktierī.

Silvestrs uzreiz ievēroja daiļo meiteni. Tolaik viņš bija jau pieradis vienkārši nopirkt sev sievietes. Dženifera bija pirmā, kura „neiekrita” uz viņa naudu un dārgajām dāvanām, tieši viņa pārliecināja aktieri par to, ka mīlestība pastāv.

Aptuveni sešus gadus viņi bija lielisks pāris, taču tad Silvestru atkal „panesa pa kreisi”. Nonāca pat tik tālu, ka viņš gandrīz saderinājās ar modeli Endžiju Everharti, bet Flavīnai uzrakstīja, ka viņai ir dotas divas dienas, lai viņa izvāktos. Dženiferai pietika ar vienu dienu. Vispirms viņa ar savām rokām sagrieza visas neuzticīgā Stallones drēbes, bet tie bija 234 uzvalki, 567 krekli un 124 pāri apavu. Mieru viņi salīga tikai pēc gada.

Pēc ilgstošas plostošanas un uzdzīves Stallone tomēr saprata, ka viņa laime ir tieši Dženifera. Viņš piezvanīja, atvainojās, un viņa nespēja atteikt. Un nedaudz vēlāk pāris padalījās, ka gaida pirmdzimto.

„Vienkārši reiz es iztēlojos, ka sēžu skatītāju zālē un skatos filmu par savu dzīvi. Uz ekrāna nav ne „Rembo”, ne „Rokijs”, kur galvenais varonis vienmēr ir uzvarētājs. Manā priekšā norisēja banāla kļūdu komēdija. Man drīz būs pussimts gadu, un man kauns atzīties, ka es tik daudzus gadus nemanīju, ka laime ir man blakus, un es to vien darīju, ka liku ciest savai mīļotajai”, stāstīja vēlāk aktieris.

Vecākās meitas Sofijas piedzimšana saliedēja ģimeni – meitenīte piedzima ar sirds kaiti. Silvestram un Dženiferai nācās burtiski iziet cauri ellei. Nedaudz vēlāk viņiem bija kāzas, bet tagad pārim ir jau trīs lieliskas meitas.

„Es raudzījos viņā un domāju: kas gan ir visa mana slava, mani varenie muskuļi, ja es nevaru palīdzēt savam bērnam? Īstie varoņi izrādījās ārsti, kuri izdarīja visu, ko vien varēja”,- šis notikums ļoti izmainīja Stalloni.

Tagad varam jūsmot raugoties uz Silvestra Stallones ģimeni. Viņa meitas paņēmušas pašu labāko no mātes, daudzās fotogrāfijās viņas ir pat grūti atšķirt vienu no otras. Bet viss šis stāsts vēl reizi pierāda, ka īstai mīlestībai šķēršļu nav.