Pati veicu remontu savā mazā dzīvokļa virtuvē Rīgā. Tagad manu dzīvokli grib visi nopirkt (Foto)

Iegādājoties dzīvokli, daudzi no mums pievērš lielu uzmanību dzīvokļa plānojumam. Saprotams, ka ikvienam patīk plašas telpas, lai var brīvi darboties un izpausties. Jo īpaši tas ir svarīgi, lai būtu ietilpīga un praktiska virtuve.

Ņemot vērā, ka jaunie projekti Rīgā un ne tikai maksā visai krietni augstas summas, tad saprotams, ka cilvēki lielāku uzmanību pievērš dzīvokļu mājām, kuras tika būvētas gadus desmitus atpakaļ.

Bet, kā jau daudziem zināms, tad daudzas mājas pēcpadomju telpā ir standarta “hruščovenes” un “brežņevenes”, kur plānojumi tām praktiski ir visām vienādi. Tas nozīmē arī to, ka virtuves nav tās plašākās un lielākās. Tomēr plinti krūmos nevajag mest!

Akurāti visu izdomājot pa jaunam, var mazo virtuvīti arī izveidot par pietiekami plašu. Galvenokārt – lai būtu tur ērti un patīkami darboties.

Šeit mums ir lielisks stāsts un piemērs tam, kā jaunā ģimenīte Jānis ar Ievu kopā nolēma izmainīt savu sešus kvadrāmetrus mazo virtuvīti. Mazliet radošumu un garantēts rezultāts, ka sanāks lieliski!

Jāpiebilst, ka pirms remonta virtuvē tvaika nosūcēja nebija, apgaismojums bija švaks, rozetes izvietotas nepārdomāti, kā arī ledusskapis standarta situācijā bija koridorā. Vēl papildus durvis īsti nav uz virtuvi, galds milzīgi liels.

Īsāk sakot, bija pietiekami daudz signālu, ka ir vajadzīgas pārmaiņas virtuvē.

Pēc remonta:

Durvis ieliktas jaunas, pārkrāsotas sienas, ir pat vieta televizoram, mūsdienīgs galds, krēsli, jauna virtuve iekārtas un vēl citas mazas lietiņas, kas piešķirt jaunajai virtuvei savu mājīgumu un oriģinalitāti.

Varbūt kādam var likties, ka pārāk raibi izskatās, bet tas ir mūsu radošums un tieši ar to mēs arī atšķiramies no standarta domāšanas. Galu galā taisījām paši priekš sevis! Mums ļoti patīk!

Gribējām tikai iedvesmot arī jūs, ka pārmaiņas var uztaisīt var ikviens. Turklāt, ja pats visu taisa, tad sanāk krienti lētāk nekā meistaru paņemot. Galvenais ir tikai gribēt to izdarīt!