Maksims Galkins atklāj ģimenes noslēpumu līdz asarām: Tas bija vienreiz jāizdara

Pavisam nesen Maksims Galkins savā Instagrama lapā veica ieskatīšanos pagātnē, un nolēma veikt jauku rīcību. Viņš padalījās ar savu bērnu agrās bērnības fotogrāfijām, klāt pierakstot „Lūk, kādi bija mazuļi” . Izrādās, ka ātri aug ne tikai sveši bērni, bet arī savējie. Tagad Liza un Garri ir pavisam lieli.

Ņēmām piemēru no Maksima un nolēmām atgādināt saviem lasītājiem, kā auga zvaigžņu bērni.

Maksims Galkins šodien

Liza un Garri piedzima 2013. gada 18. septembrī. Kopš pašas bērnības viņi auga mīlestības un rūpju ieskauti. Viņu ģimenē bija harmonija un savstarpēja sapratne. Neraugoties uz to, ka viņi ir tik mazi, bērni ir talantīgi un gudri.

Divu gadu vecumā bērni jau mācījās angļu un franču valodas. Viņi dziedāja, dejoja, lasīja dzejoļus. Ar laiku talanti attīstījās, bet intereses kļuva aizvien nopietnākas. Maksims Galkins pastāvīgi publicē savu bērnu fotogrāfijas un video. Bezgalīga tēva mīlestība jaušas katrā šādā publikācijā.

Liza aizvien vairāk līdzinās savai skaistulei mātei. Arī manieres viņai ir kā īstai lēdijai. Vai tas ir pašas dabas dots vai tie ir mammas pūliņi, bet Lizai ir lieliska gaumes izjūta un manieres. Viņa mierīgi reaģē uz publiku un fotokameru zibspuldzēm. Viņa labi jūtas publikā un droši uzstājas uz skatuves. Pavisam nesen par viņas galveno aizraušanos kļuva jāšana. Viņa neaizmirst arī zīmēšanas un dziedāšanas nodarbības.

Zvaigžņu bērnu audzināšana

Bet Garri uzvedas kā īsts vīrietis. Viņš zina, ka viņām jābūt par ģimenes balstu. Galkinu-Pugačovu ģimene, kad dzīvoja laukos, bieži palīdzēja saviem gados vecajiem kaimiņiem un citām ģimenēm. Jaungada priekšvakarā viņiem bija tradīcija gatavot dāvanu grozus.

Gan pēc izskata, gan pēc rakstura Garri vairāk līdzinās tēvam Maksimam Galkinam. Viņš ir atturīgāks emociju izpausmē. Zēnam ļoti patīk konstruēt un izgatavot jaunas unikālas lietas. Iespējams, ka nākotnē mēs uzzināsim par jaunu dizaineru vai modelētāju Garriju Galkinu.

Tāpat kā māsa, arī viņam nav bail no kamerām, viņš mierīgi pozē publikai. Ar māsu viņi ir īsti draugi un daudz laika pavada kopā.

Bērniem ir savas domas par jebkuru lietu. Viņi ir gudrāki, nekā viņu vecumā parasti ir, un viņi ir ļoti zinātkāri. Protams, vecāki viņu zinātkāri arī visādi rosina. Viņi vienmēr palīdz bērniem pārvarēt grūtības.

Viena no tādām grūtībām, ar kurām nācās sastapties ģimenei, bija pārcelšanās uz citu valsti. Taču viņi parādīja, ka ģimene nav darbs uz publiku.

Šodien bērni aktīvi apgūst ivritu kopā ar vecākiem.  Viņi mācās Izraēlas skolā un pamazām pierod pie jaunajiem apstākļiem. Berni ir tikpat pozitīvi un dzīvespriecīgi kā agrāk.

Viņi ar nepacietību gaida mājās tēti no viesizrādēm un palīdz mammai iekārtoties jaunajās mājās. Maksims Galkins priecina fanus ar jauniem video, kad visa ģimene sanāk kopā atpūsties.

Mēs ļoti ceram, ka Garri un Liza Galkini izaugs par ļoti gudriem, iejūtīgiem un talantīgiem cilvēkiem. No visas sirds viņiem to vēlam!