Kinozvaigzni Džūliju Robertsu piemeklējusi bēdīga situācija

Nereti mums liekas, ka pasaulē atpazīstamiem cilvēkiem viņu privātās dzīves ir krietni labākas nekā citiem, jo viņi spēj atļauties pilnīgi visu. Bet diemžēl tā ne vienmēr notiek.

Šoreiz ir stāsts par talantīgās un skaistās aktrises Džūlijas Robertsas ģimeni. Kā tiek vēstīts, tad pirms 5 gadiem slavenā aktrise zaudēja savu jaunāko māsu Nensiju Moutsu.

Džūlija gan savu māsu esot uzskatījusi par sievieti, kura lieto dažādas aizliegtās vielas, un tā iemesla dēļ viņai nekad ar savu māsu nav bijušas labas attiecības.

Tā rezultātā Nensija pati izlēma “aiziet” no šīs pasaules… Savukārt Nensijas līgavainis Džons Dilbeks turpina viņu aizstāvēt. Pēc viņa apgalvojumiem sanāk, ka tieši vecākā māsa, aktrise Džūlija Robertsa, noveda māsu līdz tādai stadijai.

Vīrietis atcerās, kā Džūlija ir ņirgājusies par māsas lieko svaru un nepievilcīgo izskatu, kas sievieti gala rezultātā noveda pie šādas rīcības.

“Viņa ņirgājās par viņu gadiem ilgi! Es pieļauju, viņa to darīja tāpēc, ka patiesībā bija greizsirdīga uz māsu par to, ka viņai bija labākas attiecības ar mammu. Viņai pašai tādas nebija,” – sacīja Džons intervijā “Radar Online”.

Savā pēdējā vēstulē Nensija rakstīja to, ka viņa raud ik rīku, kad pamostas. Visu, kas viņai pieder, labprāt atdos savam vīram Džonam.

Viņas māte un brālis un māsa nesaņems neko, izņemot atmiņas par to, ka tieši viņi sievieti noveda tur, kur viņa ir šobrīd…