Ķīniete viegli pārtop par jebkuru slavenību tikai ar viena meikapa palīdzību (Foto)

Ķīniete Hi Juho ir cilvēks ar unikālām spējām. Viņas meikapa pamatu zināšanas līmenis ir  vērtējamas kā ģeniālas. Ar to palīdzību viņa var pārvērsties no parastas meitenes ar standarta ārieni par popzvaigzni, atzītu stila ikonu vai dzīvu pasaulslavenu gleznu.

26 gadus vecā Hi Juho ir blogere iesācēja. Viņai ir kanāls YouTube vietnē, kur viņa ievieto savu maģisko pārvērtību video. Viņas video par viņas pārtapšanu par Monu Lizu ir skatīts 20 miljonus reižu. Tāds skaitlis liecina par ķīnietes milzīgo popularitāti un viņas talanta atzīšanu.

„Kad tu paraudzīsies uz savu eju kā uz tīru audeklu, tad sapratīsi, ka tev ir neierobežotas iespējas pārvērst to par mākslas darbu”, saka vizāžiste. Viņas darbus var saukt par mākslas darbiem. Izveidot uz sejas, faktiski uz nelīdzenas virsmas, Renesanses laika šedevra kopiju nav nemaz tik vienkārši.

Hi Juho par meikapu sāka interesēties 15 gadu vecumā. Toreiz meitene gribēja iemācīties uzlabot sevi ar dažādu toņu ēnām, tušām, lūpu krāsām, tonālajiem krēmiem, konsīleriem, lai ikdienas dzīvē izskatītos kopta un pievilcīga. Ar laiku viņa sasniedza meistarības virsotni šajā jomā, un visi izmantojamie instrumenti viņas rokās pārvērtās no vizāžista darba rīkiem par dižu mākslinieku krāsām un otām.

Hi Juho pierādīja, ka vizāžista darbs nav parasta darba profesija, tā ir radoša profesija. Pēdējā laikā tādus kā viņa aizvien biežāk sauc par meikapa māksliniekiem. Un mēs uzskatām, ka pamatoti, jo lai pārvērstu seju par Leonard oda Vinči šedevru ir jābūt talantam.

Kā notiek pārtapšanas process, redzams video:

Iedvesmojusies no pirmās tēlotājmākslas transformācijas, Hi Juho nolēma tēmu turpināt un uzzīmēja uz savas sejas „Dāmu ar sermuliņu”. Manuprāt, ir izdevies lieliski un interesanti.

Tas nav fotošops, par to liecina video:

Kad Hi Juho veidoja parastu meikapus sev, tas aizņēma ne vairāk par 20 minūtēm. Tagad katram šādam veidojumam nākas veltīt daudz vairāk laika: 4 – 6 stundas. Bet tas ir tā vērts.

Ar vieglu un prasmīgu ķīnietes roku pasaulē nākusi arī amerikāņu kantrī – popa dziedātājas Teilores Sviftas kopija meikapā.

Un vēlāk Selēnas Gomesas kopija. Pārtapt no blondīnes par bruneti Hi Juho ir nieka lieta.

Kādreiz par meiteni teica: ”Viņa izmanto meikapa iespējas, lai imitētu radošumu”. Tagad par viņu saka: „Viņa rada, un tas ir ļoti skaisti”.

Vai tev patīk?