Kas notiks, ja iziesi pie vīra svešā kāzu kleitā

Ir daudz ticējumu par kāzām. Pat tādu laimīgu notikumu var viegli ietekmēt ar ne pārāk patīkamiem sīkumiem.

Piemēram, apaviem vienmēr jābūt slēgtiem, kāzu pušķi nevar nevienam dot rokās. Bet vissvarīgākie ticējumi ir par līgavas ārējo izskatu. Nav ieteicams ceremonijai izvēlēties svešu kāzu kleitu.

Sveša kāzu kleita

Laikam jau šo ticējumu vismaz reizi ir gadījies dzirdēt katrai jaunai meitenei. „Nekādā gadījumā nevajag iet pie vīra svešā kāzu kleitā, lai cik ļoti tev tā patiktu”.

Apgalvoja mamma un vecmāmiņa. Tad jaunā kleitas īpašniece atkārtošot iepriekšējās likteni. Pat, ja viņa ir kļuvusi par laimīgu sievu, kāzām labāk izvēlēties jaunu.

Šim sacītajam ir saprotams izskaidrojums: sveša lieta saglabā tās iepriekšējā īpašnieka enerģiju. Un, ja ikdienas dzīve mēs varam uzvilkt lietas, kuras mums kāds ir atdevis vai kuras pirktas lietotu apģērbu veikalos, tad kāzu kleitai izvirzāmas īpašas prasības.

Tā simbolizē jaunu dzīvi, kas sākama ar tīru lapu. Tieši tāpēc kleita vienmēr ir balta. Līgavai ir jābūt gatavai ieiešanai jaunā ģimenē, gatavai jaunai laimei.

Pat, ja kāzu tērps sevī glabā pozitīvu enerģiju, tomēr kleitu labāk izvēlēties jaunu.

Tomēr tas nebūtu vēl nav viss – tie vēl ir tikai “ziediņi”, ko minējām, ja iziesi pie vīra svešā kāzu kleita. Ir vēl citas vairākas lietas.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!