Kāpēc visām māmiņām jāņem piemērs no slavenās aktrises Keitas Vinsletas

Keitu Vinsletu nepazīst tikai tie, kam visu mūžu mājās nav bijis televizors. Jau jaunībā aktrise nofilmējās kulta filmās “Titāniks”, “Pārmaiņu ceļš” un citās – filmas ar slaveno anglieti jau kļuvušas par klasiku. Reālajā dzīvē Keita ir par sevi pārliecināta sieviete, kura lieliski audzina meitu. Šajā stāstā runa būs par Keitu Vinsletu un par vērtībām viņas ģimenē, kas ir sajūsmas vērtas.

Par Keitu Vinsletu un viņas audzināšanas principiem

Draudzība ir dāvana, kura jāsargā.

Keita Vinsleta ne jau velti audzina meitu, mācot novērtēt draudzību. Pašas piemērā viņa rāda, cik daudz draudzība nozīmē viņai pašai. Viņas labākais draugs ir Leonardo Di Kaprio. Viņi sadraudzējās “Titānika” uzņemšanas laukumā 1997. gadā un ir draugi arī vēl šodien.

Pati aktrise savas attiecības ar slaveno draugu uzskata kā ģimeni. Kādā intervijā Keita pastāstīja: “Es tik ļoti esmu pateicīga par šo draudzību! Mūsu attiecības vairāk atgādina ģimeni. Tas Holivudā ir retums. Esmu laimīga, ka man ir tāds draugs”.

Taču draudzība ar Leo nav vienīgais tāds piemērs Keitas Vinsletas dzīvē. “Titānika” premjeras vietā, kur cilvēki aktrisei aplaudētu kājās stāvot un dāvinātu milzu puķu pušķus, Keita izvēlējas uzticību. Kamēr uz ekrāniem tika rādīta filma, kas viņu izslavējusi, Keita bija sava drauga Stīvena Tredra bērēs. Keita filmu noskatījās  jau mājās pēc ilga sēru laika.

Viņa vienmēr bijusi pieticīga

Par Keitu Vinsletu un viņas pieticību klīst leģendas. Lieta tāda, ka viņas ģimene ilgi nezināja, kas ir pārticība. Vecāki bija aktieri un dzīvoja no lomas uz lomu. Šī stāsta varone atceras: “Mums mājās nebija pat videomagnetofona, kā visiem, līdz man palika 12 gadi. Ēdināšana mums bija bezmaksas, to nodrošināja labdarības organizācija”. Pusaudzes gados Keita sāka piestrādāt lielveikalā. Vēlāk viņa saņēma savu pirmo lomu, un karjera strauji virzījās uz augšu. Neraugoties uz to, Keits pieticīgums nemazinājās, viņa apzinājās naudas vērtību un neizšķērdēja to. Viņai ir sveša zvaigžņu slimība., lai gan viņa, kā neviens cits, ir pelnījusi slavu.

Keita māca meitu mīlēt un cienīt sevi. Keitai Vinsletai bieži ir teikts, ka viņai jānovājē. Viņa sen ir iemācījusies pievērst uzmanību kritikai, tāpēc, ka zina – viņas ķermenis ir lielisks tāpat. To viņa māca arī savai meitai.

Katru dienu zvaigžņu mamma ar mazulīti Miu pilda pašvērtējuma vingrinājumus. Viņas kopā skatās lielajā spogulī un saka: “Mums ir tā paveicies, ka mēs esam tādas, kādas esam. Mums ir paveicies, ka mums ir forma un mēs esam figūrīgas”.

Viņa neaizmirst par lielās bērnības mācību

Keita auga smagos apstākļos un viņai bieži tika liegts atbalsts. Māte viņai nebija īsta draudzene, pat aktiermākslas pasniedzējs kritizēja viņas izskatu, bet vienaudži kaitināja par viņas kājām. “Kad es augu, es nedzirdēju nevienu atzinīgu vārdu par sievietes ķermeni, lai kāds tas arī nebūtu bijis”, – atceras Keita. Tāpēc arī cenšas dot savai meitai to, kas netika dots viņai pašai.

Viņa neizliek savu personīgo dzīvi vispārējai apskatei

Keitai Vinsletai nepatīk preses uzmanība un viņa cenšas pasargāt savu ģimeni no uzmācīgas uzmanības. Tas viņai grūti nācās, bet tagad vairs neviens nelien viņas personīgajā dzīvē ar izprašņāšanu un fotoaparātu. Bez tam, Keita sargā ne tikai savu konfidencialitāti, bet arī savu bijušo puišu personīgo dzīvi.

Par Keitu Vinsletu un viņas nevainojamo gaumi

Keita var lepoties ar lielisku figūru un sievišķīgām formām. Viņa prasmīgi pasvītro savas labās auguma īpašības un cenšas slēpt trūkumus. Viņas tērpi uz sarkanā celiņa jau kļuvuši par etalonu, bet paši slavenākie dizaineri uzskata par godu, ja “Titānika” zvaigzne uzvelk mugurā viņu kleitu.

Mājās Keita nav kinozvaigzne

Kādā intervijā aktrise teica, ka viņai ir neērti, ja viņu sauc par kinozvaigzni. Viņa vienkārši nejūtas īpaša un dzīvo kā vienkāršā sieviete. Keitas dzīve ir tāla no slavenību dzīves stereotipiem. Viņa ceļa sešos no rīta, gatavo bērniem brokastis un ved tos uz skolu.

Keita Vinsleta izveidojusi fondu palīdzībai bērniem ar autismu.

Aktrise dibinājusi labdarības fondu Golden Hat. Tas vāc līdzekļus palīdzībai bērniem. Tā mērķis – uzcelt mūsdienīgu mājokli mazuļiem. Keita ne tikai palīdz finansiāli, bet ir uzņēmusies arī lomu izglītot sabiedrību.

Keita Vinsleta ir piemērs, kas ir atdarināšanas vērts. Neraugoties uz savu slavu, viņa ir vienkārša, godīga un strādīga. To pašu viņa māca savai meitai. Vai tu atzīsti aktrises audzināšanas principus? Pastāsti par to komentāros.