Kāpēc itāļu sievietes neskrien pakaļ vīriešiem kā aptrakušas

Runā, ka Itālijā dzīvojot vislaimīgākie cilvēki pasaulē. Viņi nekad nenoņemas ar sīkumiem, prot dzīvi uztvert tādu, kāda tā ir. Tas īpaši palīdz itāļiem veidot labas attiecības vienam ar otru. Rezultātā viņi mazāk cieš un prozaiskāk raugās uz attiecībām.

Šodien pastāstīsim, kā jāizturas sievietēm pret vīriešiem pēc itāļu vīriešu domām. Uzzināsiet arī gudras itāļu parunas.

Kā jāuzvedas sievietei

Itāļu vīrieši mēdz teikt: „Viss nāk no Dieva. Izņemot sievietes”. Tāpat viņi joko: „Ir divi veidi, kā strīdēties ar sievieti, bet neviens nedarbojas”. Atšķirībā no mūsu vīriešiem, itāļi neņem pie sirds sīkās problēmas, kas rodas attiecībās ar pretējo dzimumu. Viņi nekrīt histērijā un nesāk skaidroties, vienkārši pieņem sievietes dabu tādu, kāda tā ir. Vienkārši viņi zina, ka sievietes reizēm rīkojas neloģiski.

Tāpat viņi saka, ka sievietes garastāvoklis ir kā laika apstākļi. Šodien spīd saule, rīt jau negaiss un melni mākoņi. Nav vērts ar negaisu cīnīties, tas vienkārši jāpārdzīvo.

Arī itālietes pārāk nepārdzīvo par attiecībām. Viņas dzīvo brīvi un tic vienkāršai patiesībai ”Tas, kas tev likteņa paredzēts, atnāks, to neatņems neviens”. Tāpēc viņas nepārdzīvo, ja vēl nav precējušās 27 gadu vecumā. Viņas neskrien pakaļ kuram katram tikai tāpēc, ka tas ir vīrietis – pēdējais cerību vagons. Itāļu sievietes neredz nekādus šķēršļus, viņām nav aizspriedumu arī pret vecumu. Tāpēc viņas jūtas brīvas un pārliecinātas.

Un tad nav jāskrien nevienam pakaļ, nav jāaizvilina vīrietis no citas ģimenes vai jāmeklē kāds iepazīšanas saitos. Pienāks laiks un vēlamais vīrietis pats parādīsies pie apvāršņa.

Viņas nepārdzīvo vientulības dēļ.

No otras puses, itāļu sievietes atzīmē: „Pat paradīzē neviens nevēlas būt vientuļš”. Pie mums atkal svēti tic, ka labāk būt vienam, nekā kopā ar kuru katru.

Bet ir viens bet…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!