Kā kļūt par skaistu un elegantu sievieti, kurai ir jau pāri 50 gadiem (Foto)

Pazīstamais amerikāņu stilists Kristofers Hopkinss daudzus gadus veido pārvērtības sievietēm, kurām vairāk par 50. Vīrietim ir savs YouTube kanāls, kur viņš dalās ar savu centienu rezultātiem. Jauna frizūra un prasmīgs meikaps spēj padarīt jaunāku pat visvecāko dāmu.

„Es patiešām domāju, ka sievietes ar gadiem kļūst skaistākas. Vienkārši mūsu sabiedrībā nav pieņemts saukt par skaistām sievietes, kurām vairāk par 50. Kaut gan pēdējā laikā masu medijos parādās aizvien vairāk vecāka gadu gājuma cilvēku fotogrāfijas, kurās cilvēki padarīti vizuāli jaunāki”, – saka Kristofers.

„Skatos žurnālos un redzu, ka vecāku cilvēku fotogrāfijas tiek centīgi retušētas. Mēs jau esam tādā vecumā, ka mūs tik vienkārši neapmānīsi. Es esmu par reālistisku un patiesu nobriedušas sievietes tēlu, kas spētu iedvesmot, bet nevis barot tukšas fantāzijas.”

Pie šī stilista sapņo nokļūt sievietes no visas Amerikas. Tāpēc bērni un mazbērni ved pie Kristofera Hopkinsa savas mammas un vecmāmiņas, lai izpildītu to kvēlākās vēlmes.

Kristofers bērnībā bieži vēroja, kā viņa mamma kopj sevi. Zēnu tas aizrāva un iedvesmoja. Tāpēc arī viņš izvēlējās stilista profesiju. Tagad Kristofera Hopkinsa mammai ir 78 gadi, un viņa vēl aizvien ir viņa galvenais iedvesmas avots.

„Savos 78 gados mamma klāja uz sejas pilnīgu meikapu katru dienu. Tas ir tas, ko es vēroju katru dienu, kamēr augu, un tas līdz pat šim laikam apbur mani”, – stāsta vīrietis.

Nesen stilists nolēma parādīt saviem interneta sekotājiem, kā viņa mamma veido ikdienas meikapu. Video 10 dienu laikā savāca 1 miljonu skatījumu. Visi bija vienlaikus pārsteigti un apburti.

„3 minūšu laikā sieviete izskatījās par 30 gadiem jaunāka”, – raksta sajūsminātie skatītāji zem video.

„78-gadīgā sieviete izskatās labāk, nekā es savos 20”.

„Jūs izskatāties satriecoši. Es atcerējos Elenas Rubinšteinas vārdus: „Nav neglītu sieviešu, ir slinkas”.

Ar šādu video Kristofers dalījās pirms 5 gadiem. Tikai tad stilists uzdāvināja mammai jaunu frizūru. Džoannai ir grūti izdabāt, bet rezultāts viņai beigu beigās patika.

Džoanna Hopkinsa iedvesmo ne tikai savu dēlu, bet arī simtiem Tīkla lietotāju. Sievietes un meitenes iedvesmo Džoannas prasme palikt par īstu sievieti, neraugoties uz savu vecumu.