Kā jaunībā izskatījās Kamilla-karaļa Čārlza III sieva. Izmainījusies līdz nepazīšanai

Dēļ vispārējās  lielās mīlestības pret princesi Diānu, attieksme pret Kamillu Pārkeri – Boulzu bija visai negatīva. Šīs sievietes dzīvē arī ir bijis ne mazums netīkamu gadījumu. Čārlza III sieva ir gaidījusi trīs gadu desmitus, lai būtu kopā ar mīļoto. Šodien parādīsim retas Kamillas jaunības fotogrāfijas, un pastāstīsim par viņas dzīvi.

Aizraušanās, kas kļuva par mūža mīlestību.

Jau kopš mazotnes Kamilla, kura nākusi no augstdzimušas ģimenes, auga kā nebēdnīgs bērns. Viņai patika jāt ar zirgu, peldēt, rotaļāties ar fermeru bērniem. Tāpēc meiteni nosūtīja mācīties uz speciālu pansiju. Tiesa, salauzt Kamillas brīvdomīgo raksturu  neizdevās.

Mācības meitene turpināja Šveicē. Kad atgriezās, izrādījās, ka viņai nav nekā kopēja ar vienaudzēm. Kamillai patika runāt par politiku un sportu. Tieši tāpēc ap misis Šandu (Kamillas meitas uzvārds) bieži varēja redzēt jaunus vīriešus, kaut arī ar īpašu skaistumu viņa neizcēlās.

Pirmā lielā mīlestība Kamillas dzīvē bija Endrjū Pārkers – Boulzs. Taču drīz vien viņu kvēlais romāns apnika vīrietim. Viņš atrada jaunu kārtējo intrigu, un iemīlējusies misis Šanda  atrada spēku šīs attiecības saraut.

Tieši tad Kamillas draudzene iepazīstināja viņu ar troņmantinieku princi Čārlzu. Izrādījās, ka jaunajam puisim pietrūka atraisītības, kura bija viņa jaunajai paziņai. Pēc kāda laika viņš meiteni bildināja, taču tā atteica.

Karaliskā ģimene sāka satraukties, ka troņmantiniekam  var uzrasties netikumīga līgava, tāpēc Čārlzs tika nosūtīts uz pusgadu armijā. Pa to laiku Kamilla apprecējās ar Endrjū, kaut gan vairs nejuta pret viņu to, ko agrāk.

Čārlza III sieva

Kad Čārlzs atgriezās, viņš turpināja tikties ar Kamillu, kaut arī ar laiku viņai piedzima divi bērni. Endrjū nebija pret šīm attiecībām, jo viņi ar sievu bija vienojušies, ka laulības dzīvē viņi nekā neierobežos viens otru. Princis atkal bildināja Kamillu, bet viņa atkal atteica viņam.

Čārlzam vajadzēja precēties. Runā, ka tieši Kamilla ieteica Čārlzam pievērst uzmanību Diānai Spenserei. Topošais karalis ieklausījās padomā un apprecēja Diānu. Kas notika tālāk, tu jau noteikti zini. Čārlza un Diānas šķiršanās notika tad, kad presē parādījās mīlestības saruna starp princi un Kamillu.

Vēl problemātiskākas Čārlza un Kamillas attiecības kļuva pēc Diānas bojāejas. Ap Kamillas māju sanāca sievietes ar plakātiem, uz kuriem rakstīti novēlējumi piedzīvot savas sāncenses likteni.

Pagāja gandrīz 10 gadi, kad pat Elizabete II atļāva Čārlzam apprecēties ar Kamillu.

Čārlza jaunā sieva mantoja visus Diānas titulus. Taču par godu princesei Diānai , Kamilla atteicās kļūt par Velsas princesi. Tikai pēc Elizabetes II aiziešanas šo titulu saņēma prinča Viljama sieva Keita Midltone. Pati Kamilla kļuva par karalieni- konsorti.

Publikas attieksme

Līdz šim daudzi Tīkla lietotāji ne pārāk pozitīvi attiecas pret Kamillu. Taču jāatzīst, ka arī viņai nav klājies viegli. Sieviete divas reizes atteica mīļotajam cilvēkam tāpēc, ka sabiedrība un karaliskās tradīcijas nebija viņu pusē.

Vērtējot Kamillas izskatu, daudzi joprojām salīdzina viņu ar Diānu. Protams, šajā ziņā karaliene- konsorte zaudē. Taču tas nekad nav bijis svarīgi Čārlzam. Viņš mīlēja un mīl viņu tādu, kāda viņa ir.