Septiņu gadu vecumā viņas tika nosauktas par skaistākajām dvīnēm pasaulē. Lūk, kā viņas izskatās tagad (Foto)

Ziņa par to, ka ģimenē gaidāms pieaugums, dod lielu prieku topošajiem vecākiem. Bet, ja gaidāmi dvīņi vai trīnīši, tad prieks ir neizmērojams.

Tā tas bija arī ar Lijas Rouzas un Avas Marijas vecākiem, kad viņi uzzināja, ka viņiem gaidāmi dvīnīši. Viens dēls viņiem jau bija, pietrūka tikai meitiņas. Meitenītes nāca pasaulē 2010. gada 7. jūlijā un nu ģimene kļuva pilnvērtīga un laimīga.

Katra māte savus bērnus uzskata par vislabākajiem un visskaistākajiem. Džekija, dvīņu mamma no sirds mīlēja mazās un lielīja un slavēja tās no visām pusēm. Kad bērnu skatiens jau kļuva apzināts, viņa saprata, ka tāda viņas rīcība nav tikai mātes lepnums par bērniņiem – meitenītes pavisam objektīvi bija ļoti simpātiskas.

Foto:

Pirmoreiz modeļu aģentūra Lijas Rouzas un Avas Marijas mātei līgumu par meitiņu piedalīšanos reklāmas kampaņā piedāvāja, kad viņām bija tikai seši mēneši.

Toreiz Džekija nolēma, ka apvienot triju bērnu audzināšanu ar darbu viņai būs par grūtu un viņa no piedāvājuma atteicās.

  1. gadā meitenītēm palika septiņi gadi. Šajā simboliskajā dienā 07.07.2017. mamma pirmo reizi publicēja meiteņu fotogrāfijas Instagramā. Tas bija pirmais solis pretī viņu popularitātei.

Pie Klementu dvīņu vecākiem sāka vērsties modeļu aģentūras, ar lūgumu nepalaist garām meiteņu spēju realizēšanas iespējas.

Džekija atkal pret to visu izturējās skeptiski, tikai šoreiz, pirms atteikt, nolēma aprunāties ar meitenēm. Viņas auga ļoti aktīvas, apmeklēja deju, peldēšanas nodarbības, viņām patika atrasties uzmanības centrā. Ideja papozēt kameras priekšā meitenēm iepatikās un mammai nācās vien piekrist.

Tagad dvīnītēm Klementām ir ap pusmiljonu fanu Instagramā un labākie līgumi ar „ZuriModel&Talent” un „DreamRayModel&Talent”.

Meitenes pozēšanu un tērpu maiņu uztver kā izklaidi. Viņu vecāki ir tikai priecīgi par to, ka bērni ir laimīgi.

Lai varētu izvadāt bērnus visur, kur vajag, vecāki pat atstāja darbu. Un ne reizi to nenožēloja. Modeļu bizness jau viņiem ir ienesis pietiekami daudz naudas.

Uz aizrādījumiem, ka tā vecāki atņem bērniem bērnību, Džekija jau vairs nereaģē. Viņa ir pasolījusi, ka pavadīs bērnus tik ilgi, kamēr viņiem būs no tā prieks, bet, līdz ko apniks, tūdaļ pat lauzīs visus līgumus.

Vai tu piekristu savu bērnu dalībai šādās fotosesijās?